4. ročník benefičního festivalu Choltický deštník

Spolek Deštník vás srdečně zve na 4. ročník benefičního festivalu Choltický deštník, který se koná v sobotu 10.září od 12:00 v areálu choltického zámku. Celý výtěžek ze vstupného bude poslán na konto Centra Paraple, o.p.s. a podpoří tak aktivity této organizace zabývající se pomocí lidem s poškozením míchy.
Na své si přijdou zejména rodiče s dětmi, pro které je připraven pestrý program. Na pódiu bude k vidění i poslechu dětské divadlo kmene Trilobit, kapely Paduana Hispanica, Volná formace náhodných známých, program základní školy Svítání a komedie „Dovolená po česku“ v podání pardubického divadla Exil. Hlavním hostem festivalu je pan Jaroslav Uhlíř s kapelou, který vystoupí se svými nejznámějšími písničkami od 18:00.
Na nádvoří zámku a v jeho okolí si můžete vyzkoušet pohybové aktivity centra Paraple, jízdu na koních, lukostřelbu nebo jízdu na jednokolce s praktickými ukázkami. Připraveny jsou hry a výtvarné dílny pro děti, lidová řemesla, prohlídky zámku a mnoho dalšího. Více informací naleznete na http://www.choltickydestnik.cz/
Těšíme se na vaší návštěvu